Pre-briefing aktorski

actor-black-and-white-business-2146712

Pre-briefing aktorski

Pre-briefing czyli przygotowanie, odprawa, przeszkolenie. Jest to cykl warsztatów skierowany do osób, które planują studia aktorskie lub po prostu chcą spróbować w życiu czegoś nowego. Celem kursu jest rozwój młodych aktorów na wielu płaszczyznach.

W ramach kursu czekają na ciebie masterclassy z doświadczonymi artystami, którzy od lat są obecni na polskiej scenie teatralnej i filmowej.

Podczas kursu stosujemy nowoczesny tryb pracy: spotykamy się nie tylko na zajęciach, ale także utrzymujemy stały, internetowy kontakt. W przerwach
między zjazdami samodzielnie wykonujesz zadania, konsultując je z wykładowcą i prezentując efekty przed resztą grupy. W ten sposób uczysz się, że zawód aktora, to przede wszystkim praca z samym sobą oraz ciągłe przekraczanie własnych granic.

Istnieje możliwość dodatkowych, indywidualnych spotkań przygotowujących na do egzaminów na studia.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Dla kogo: osoby od 17 roku życia
Koszt: 240 PLN / miesiąc
Czas trwania: 10h / miesiąc
Zajęcia odbywają się co drugą sobotę.
Start grupy planowany jest na 9 listopada.

Pracujesz

na spersonalizowanych tekstach

uczysz się

lepiej kontrolować i wykorzystywać swoje ciało

Realizujesz sceny

które są analizowane przez naszych gości

Goście warsztatów:

Anita Sokołowska
Absolwentka PWSFTViT w Łodzi, współpracowała z wieloma teatrami w Polsce.  Największą popularność i sympatię widzów przyniosły jej role w serialach: “Na dobre i na złe” oraz “Przyjaciółkach”

Marcin Czarnik
Ukończył AT w Warszawie, wykłada na AST w Krakowie. Współpracuje z najważniejszymi teatrami i reżyserami w Polsce. W 2016 roku zagrał główną rolę w serialu “Artyści”.

Jakub Kamieński
Ukończył PWST we Wrocławiu, przez wiele lat związany był z tamtejszym Teatrem Polskim. Poza imponującym dorobkiem filmowym, posiada także ogromne doświadczenie w prowadzeniu kursów aktorskich.

Grupę prowadzi Dagmara Matuszak-Mrowiec
Znakomita aktorka Teatru Polskiego w Bydgoszczy oraz Teatru Polskiego we Wrocławiu. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występuje w Polsce i za granicą, między innymi w międzynarodowym spektaklu “My Europa, Uczta Narodów”. Współtwórczyni łódzkiego kolektywu GRUPATARTAK. Od lat prowadzi warsztaty teatralne oraz przygotowuje młodzież do egzaminów na studia aktorskie.