Produkcja prezentacji

Produkcja prezentacji

Produkcja szkoleń, prezentacji, e-learningu, podcastów - siła kursów!

Od lat prowadzimy szkolenia z różnych dziedzin nauki i sztuki. Od 18 lat specjalizujemy się w nauczaniu z wykorzystaniem e-learningu, a w ramach Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego wykształciliśmy przeszło 6 tysięcy studentów. Do produkcji tych szkoleń on-line wykorzystujemy materiały filmowe, prezentacje, wywiady z ekspertem, quizy wiedzowe, gry edukacyjne i różnego rodzaju testy. Odczarowujemy nudę i budujemy zaangażowanie. Dla nas szkolenia z każdej dziedziny nauki i sztuki to chleb powszedni. Kochamy go!

Jeśli potrzebujesz szkolenie on-line lub kurs e-learningowy, który wykorzystasz w edukacji swoich pracowników lub kontrahentów, a nie posiadasz odpowiedniej bazy technicznej i merytorycznej –  skontaktuj się z nami! Tworzymy także szkolenia, które wykorzystasz w content marketingu lub do instruowania klientów, jak używać twoich produktów. Pomożemy Ci na każdym etapie: od wykonania storyboardu, poprzez projekt graficzny, aż po gotowy, interaktywny kurs, który możemy przygotować w wielu językach.

Nasze kursy online pomogą ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a ich uczestnikom dadzą możliwość nauki w dowolnym miejscu.

Już ponad 20 lat temu Peter Dukcer sugerował, że w przyszłości najważniejszą kwestią nie będzie wyłącznie zdobyte wykształcenie pracownika, ale ciągłe zdobywanie wiedzy. Ludzie kreatywni odczuwają potrzebę poszerzania i udoskonalania wiedzy. My w tym pomagamy!

Zapytaj o wycenę