Produkcja filmów

Produkcja filmów

Od A do Z

Arterion Studio

Produkujemy filmy z przeznaczeniem do publikacji za pośrednictwem różnych kanałów, m.in. reklamowe, filmy korporacyjne i biznesowe, promocyjne i produktowe, reklamy i billboardy sponsorskie oraz kontent wideo do social media. Nagrywamy relacje z eventów, spektakli, przemówień, szkoleń i festiwali. Praca na miejscu i dojazd do klienta.

Przekaz audiowizualny to potężne narzędzie i możliwość opowiedzenia historii.

Wideo marketing jest jedną z najskuteczniejszych form budowania świadomości marki, to klucz do skutecznej promocji w Internecie. Dynamiczne obrazy lepiej zapadają w pamięć, do tego odwołują się do emocji i tworzą skojarzenia, w ciągu kilku minut dostarczają wielu ważnych informacji. Dzięki nim świat dowie się o Tobie więcej!

Co możesz zyskać dzięki wideo marketingowi?

Zbudujesz zasięg, wykreujesz swoją markę, zaangażujesz odbiorców, zachęcisz do zakupu, a przede wszystkim: zostaniesz zapamiętany. Filmy reklamowe pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągną nowych klientów. A my pomożemy Ci to zrobić w atrakcyjny i profesjonalny sposób.

Jak pracujemy?

Mamy pomysł. Opracowujemy koncepcję, piszemy scenariusz, wybieramy scenerie na plenery lub budujemy scenografie w naszych studiach filmowych. Przy produkcji pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie filmowym (kamery Blackmagic Big URSA 4K, Blackmagic Micro Cinema Camera), dźwiękowym i oświetleniowym. Zdjęcia realizujemy w rozmaitych technikach. Montujemy materiały, aranżujemy muzykę, a następnie wykonujemy zaawansowaną postprodukcję: korekcję barwną obrazu, mix audio, udźwiękowienie, nagrania lektorskie itp. Na życzenie wzbogacamy film o grafiki oraz animacje. Po akceptacji materiału finalnego oddajemy Państwu całą kompozycję najwyższej jakości w wersji elektronicznej, wyprodukowaną w technologii 4K z przekazaniem majątkowych praw autorskich.

Działamy szybko i sprawnie, a ty w efekcie otrzymujesz kompletny produkt. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami – dostarczymy ci profesjonalną usługę dopasowaną do twoich potrzeb oraz budżetu.

Zapytaj o wycenę

Formularz jest chroniony przez Google reCaptcha. Polityka prywatności i warunki korzystania.

Nasze produkcje video:


 


 


  


 


Relacje ze spotkań i konferencji


 

 


Zaufali nam:

Fujitsu, Aflofarm, Urząd Wojewódzki w Łodzi, AHE, Restauracja Polska, YELON FILMS, S&P PARTNERS, PUENTA, 8image, UNIQUE WORK, 3KSTUDIO, Art of Braking, Mil-Bud, M&M Studio, Afekt, JUSTART, Gardia, Piknik Event, Water Color Studio, BRANDLIFE, Net Event, Heureka Huge Idea i wiele innych.