Tv Insider

Tv Insider

Myślisz o karierze w telewizji? Fascynują cię nowoczesne media? 
Chcesz wiedzieć co to setka, sztuka, wąska?
Ten kurs jest właśnie dla ciebie!
Tv Insider to cykl warsztatów skierowanych do osób, które myślą o pracy w mediach lub które chcą rozwinąć swoje dziennikarskie umiejętności.
Zajęcia odbywają się w profesjonalnym studiu telewizyjnym i filmowym. Głównym celem warsztatów jest poznanie różnych aspektów pracy w telewizji, od wydawania i realizacji serwisów informacyjnych, przez proces tworzenia reportaży, aż po wystąpienia przed kamerą w roli prowadzącego.
Oprócz tego czekają na ciebie spotkania z gwiazdami polskiej telewizji  oraz osobami, które od lat tworzą polską scenę medialną.
W przerwach między zjazdami, otrzymujesz zadania do samodzielnego  zrealizowania. Są one potem omawiane i analizowane przez uczestników oraz gości warsztatów. W ten sposób nie tracisz czasu, uczysz się zarówno pracy w grupie, ale także samorealizacji.
INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Dla kogo: osoby od 17 roku życia 
Cena: 240 zł / miesiąc
Zajęcia trwają 4 godziny i odbywają się co drugą sobotę.
Start grupy planowany jest na 12 paźdzernika

poznajesz kulisy

działania telewizji oraz social mediów

analizujesz

dobre i złe materiały

Sprawdzasz się w różnych rolach:

prowadzącego, wydawcy, reportera

uczysz się

prowadzić wywiady z ciekawymi ludźmi

rozwijasz się

pod okiem ekspertów w swej dziedzinie

przygotowujesz

symulację transmisji live

Grupę prowadzi Gabriel Waliszko
Dziennikarz telewizyjny z trzynastoletnim doświadczeniem na antenach nsport+, Canal+, TVN. W swoim dorobku ma kilkaset transmisji i programów na żywo jako prezenter i reporter. Prowadził autorski program “Przesłuchanie”, w którym gościł osobowości ze świata mediów, sportu i kultury. Autor kilkuset reportaży i dokumentów o tematyce społeczno-sportowej oraz materiałów newsowych.
Za swój reportaż „Golenie Fryzjera” został nagrodzony na IV Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Programów Sportowych w Gdyni. Pierwsze kroki w medialnym świecie stawiał jako dziennikarz prasowy i radiowy.