Pre-briefing aktorski

Pre-briefing aktorski

Pre-briefing oznacza przygotowanie, odprawę, przeszkolenie. Jest to cykl warsztatów skierowany do osób, które planują studia aktorskie lub po prostu chcą spróbować w życiu czegoś nowego. Celem kursu jest rozwój młodych aktorów na wielu płaszczyznach.

W ramach kursu czekają na ciebie masterclassy z doświadczonymi artystami, którzy od lat są obecni na polskiej scenie teatralnej i filmowej.

Podczas kursu stosujemy nowoczesny tryb pracy: spotykamy się nie tylko na zajęciach, ale także utrzymujemy stały, internetowy kontakt. W przerwach
między zjazdami samodzielnie wykonujesz zadania, konsultując je z wykładowcą i prezentując efekty przed resztą grupy. W ten sposób uczysz się, że zawód aktora, to przede wszystkim praca z samym sobą oraz ciągłe przekraczanie własnych granic.

Istnieje możliwość dodatkowych, indywidualnych spotkań przygotowujących na do egzaminów na studia.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Dla kogo: osoby od 17 roku życia
Początek kursu: 12 października 2019 r.
Koszt: 240 PLN / miesiąc
Czas trwania: 10h / miesiąc – spotkania co dwa tygodnie

Terminy zjazdów w pierwszym semestrze: 12 i 26 października,  9 i 23 listopada, 7 i 21 grudnia, 4 i 11 stycznia

Pracujesz

na spersonalizowanych tekstach

uczysz się

lepiej kontrolować i wykorzystywać swoje ciało

przygotowujesz i nagrywasz sceny

które są analizowane przez naszych gości

Grupę prowadzi Dagmara Mrowiec-Matuszak
Znakomita aktorka Teatru Polskiego w Bydgoszczy oraz Teatru Polskiego we Wrocławiu. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występuje w Polsce i za granicą, między innymi w międzynarodowym spektaklu “My Europa, Uczta Narodów”. Współtwórczyni łódzkiego kolektywu GRUPATARTAK. Od lat prowadzi warsztaty teatralne oraz przygotowuje młodzież do egzaminów na studia aktorskie.